Entity Legal (4.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Translate
ne: अनुवाद
