Entity List (3.0.5) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन

en: Source
ne: स्रोत

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
