Entity List (3.0.6) - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disable
lt: Išjungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Items
lt: Elementai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Class
lt: Klasė

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Source
lt: Šaltinis

en: Query
lt: Užklausa

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Or
lt: Arba

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Step
lt: Žingsnis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for @title
lt: @title svoris
