Entity List (8.x-2.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Disable
sr: Искључи

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
