Entity List (8.x-2.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Disable
ur: غیر فعال

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Items
ur: سرخیاں

en: Display title
ur: عنوان دکھائیں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
