Entity log (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Authored by
ne: लेखक
