Entity log (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Administration
fa: مدیریت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Fields
fa: فیلدها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: Field label
fa: برچسب فیلد
