Entity log (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Authored by
ro: Autor

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
