Entity log (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Fields
ar: الحقول

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول
