Entity Logger (1.0.5) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Severity
az: Ciddilik

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
