Entity Logger (1.0.5) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Log
lt: Įrašas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
