Entity Logger (1.0.8) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Log
ar: السجل

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: Severity
ar: الحدة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
