Entity Manager (1.0.1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Help
he: עזרה

en: Add
he: הוספה

en: Manage
he: ניהול

en: Custom
he: מותאם

en: Configuration
he: הגדרות

en: Users
he: חברי האתר

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Blocks
he: בלוקים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Reports
he: דוחות

en: Admin menu
he: תפריט ניהול

en: Administration menu
he: תפריט ניהול

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
