Entity Manager (1.0.1) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Help
ru: Справка

en: Add
ru: Добавить

en: Manage
ru: Управление

en: Custom
ru: Собственная

en: Example
ru: Пример

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Users
ru: Пользователи

en: Revisions for %title
ru: Редакции %title

en: Revision
ru: Редакция

en: Plugins
ru: Плагины

en: Blocks
ru: Блоки

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Reports
ru: Отчёты

en: Admin menu
ru: Меню администратора

en: Administration menu
ru: Меню администрирования

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Current revision
ru: Текущая редакция

en: Entity bundle
ru: Подтип сущности

en: @date by @username
ru: @date от @username
