Entity Manager (1.0.3) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Help
ar: المساعدة

en: Add
ar: إضافة

en: Layout
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Users
ar: المستخدمين

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Reports
ar: التقارير

en: Translate
ar: ترجمة
