Entity Mesh (1.0.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Table
lt: Lentelė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Entity
lt: Esybė

en: Global
lt: Globalus

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
