Entity Mesh (1.0.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Scheme
ur: اسکیم

en: Category
ur: زمرہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
