Entity Mesh (1.1.6) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Node
tr: Düğüm

en: All
tr: Tümü

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Desc
tr: Azalan

en: Table
tr: Tablo

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Source
tr: Kaynak

en: Entity
tr: Nesne

en: Global
tr: Genel

en: Values
tr: Değerler

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Target
tr: Hedef

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Asc
tr: Artan

en: The node ID.
tr: Düğüm kimliği.

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor
