Entity Pilot (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (43 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Approve
tr: Onayla

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Queued
tr: Sıraya alınan

en: Pending
tr: Bekleyen

en: 1 item | @count items
tr[0]: 1 öğe
tr[1]: @count öğe

en: Allowed values list
tr: İzin verilen değerler listesi

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Info
tr: Bilgi

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Account settings
tr: Hesap ayarları

en: Account
tr: Hesap

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: New revision
tr: Yeni sürüm

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: View changes
tr: Değişiklikleri gör

en: No revision
tr: Sürüm yok

en: Archived
tr: Arşivlendi

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: Allowed values function
tr: İzin verilen değerler işlevi

en: Briefly describe the changes you have made.
tr: Yaptığınız değişiklikleri kısaca açıklayın.

en: Edit %label
tr: %label etiketini düzenle

en: @type: added %info.
tr: @type: %info eklendi.

en: @type: updated %info.
tr: @type: %info güncellendi.

en: The revision ID.
tr: Sürüm kimliği

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
tr: %type: %function içinde @message (%file  içindeki %line).
