Entity Pilot (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: N/A
lt: N/D

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Pending
lt: Laukiama

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Info
lt: Informacija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Account
lt: Paskyra

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: New revision
lt: Nauja versija

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: No revision
lt: Nėra versijos

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label

en: The revision ID.
lt: Versijos ID.
