Entity Print (8.x-2.15) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: View
ar: عرض

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Open in new window
ar: افتح في نافذة جديدة

en: Print
ar: الطباعة

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
