Entity Print (8.x-2.6) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: View
az: Görünüş

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Link text
az: Link mətni

en: Print
az: Çap et
