Entity Reference Ajax Formatter (2.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Fields
pl: Pola

en: Random
pl: Losowo

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Show links
pl: Wyświetl odnośniki

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Load More
pl: Wczytaj więcej

en: Entity reference rendered entity display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania zawartości wskazywanej encji

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
pl: Wykryto rekurencyjne renderowanie w trakcie renderowania encji %entity_type: %entity_id, używającej pola %field_name w zestawie %bundle_name. Przerwano renderowanie.
