Entity Reference Ajax Formatter (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Fields
fa: فیلدها

en: Random
fa: تصادفی

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Show links
fa: نمایش پیوند‌ها

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Load More
fa: نمایش بیشتر
