Entity Reference Revisions (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Role
ca: Rol

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Search fields
ca: Camps de recerca

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: types
ca: tipus

en: About
ca: Detalls

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Uses
ca: Usos

en: Filter settings
ca: Paràmetres del filtre

en: Displays the fields with an optional template.
ca: Mostra els camps amb una plantilla opcional.

en: Restrict to the selected roles
ca: Restringeix als rols seleccionats

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Appears in: @bundles.
ca: Apareix a: @bundles.

en: An autocomplete text field.
ca: Un camp de text amb autocompletat.

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ca: Mostra les entitats referenciades generades per entity_view().

en: Rendered as @mode
ca: Mostra-ho com @mode

en: Other…
ca: Altres...

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
ca: Seleccioneu el(s) camp(s) on es buscarà a l'utilitzar el giny d'autocompletat.

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Create referenced entities if they don't already exist
ca: Crea les entitats referenciades si encara no existeixen

en: Entity Reference inline fields
ca: Camps en línia de referència d'entitat

en: Sort settings
ca: Paràmetres d'ordenació

en: Search field
ca: Camp de cerca

en: @label referenced from @field_name
ca: @label referenciada des de @field_name

en: Target UUID
ca: UUID destí

en: @entity using @field_name
ca: @entity utilitza @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
ca: Relaciona cada @entity amb un @field_name configurat en el @label.
