Entity Reference Revisions (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Role
lt: Rolė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Search fields
lt: Ieškoti laukelių

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: types
lt: tipai

en: About
lt: Apie

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Uses
lt: Naudoja

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Other…
lt: Kita…

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Sort settings
lt: Rikiavimo nustatymai
