Entity Reports (2.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Translatable
hy: Թարգմանվող

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: @label
hy: @label (@column)

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
