Entity Reports (3.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: No statistics available.
de: Keine Statistiken verfügbar.

en: Translatable
de: Übersetzbar

en: Machine name
de: Systemname

en: Reports
de: Berichte

en: Machine Name
de: Systemname

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: No items.
de: Keine Einträge.

en: One value | @count values
de[0]: Ein Wert
de[1]: @count Werte
