Entity Share (8.x-1.0-alpha9) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Delete group
he: מחק קבוצה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Filter
he: סינון

en: Last
he: אחרון

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: First
he: ראשון

en: Values
he: ערכים

en: Sort
he: מיון

en: Or
he: או

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Direction
he: כיוון

en: Bundle
he: חבילה

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: And
he: וגם
