Entity Share (8.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Delete group
fa: حذف گروه

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Last
fa: آخرین

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Operator
fa: عملگر

en: Filters
fa: فیلترها

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: First
fa: اولین

en: Values
fa: مقادیر

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Or
fa: یا

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Direction
fa: جهت

en: Bundle
fa: بسته

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: And
fa: و
