Entity Share (8.x-2.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Path
ne: मार्ग

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Direction
ne: दिशा

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
