Entity Share (8.x-2.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Last
lt: Paskutinis

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: First
lt: Pirmas

en: Values
lt: Reikšmės

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Or
lt: Arba

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
