Entity Share (8.x-2.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Delete group
ar: حذف المجموعة

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Filter
ar: انتقاء

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Operator
ar: العامل

en: Filters
ar: المرشحات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Undefined
ar: غير معرف

en: Values
ar: قيم

en: Or
ar: أو

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Direction
ar: الاتجاه

en: Bundle
ar: الحزمة

en: UUID
ar: المعرف UUID
