Entity Share (8.x-3.8) - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Access
eo: Atingo

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Filters
eo: Filtroj

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: Revision
eo: Revizio

en: sort by @s
eo: ordigu laŭ @s

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Direction
eo: Direkto

en: Bundle
eo: Fasko

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
