Entity Share (8.x-3.8) - en to fi translation catalogue (67 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Delete group
fi: Poista ryhmä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Access
fi: Pääsy

en: Path
fi: Polku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Filter
fi: Suodatus

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Role
fi: Rooli

en: Last
fi: Viimeinen

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Operator
fi: Operaattori

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Undefined
fi: Määrittelemätön

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Revision
fi: Versio

en: Image title
fi: Kuvan otsikko

en: Values
fi: Arvot

en: Context
fi: Konteksti

en: Sort
fi: Järjestä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Or
fi: TAI

en: sort by @s
fi: Lajittele kentän @s mukaan

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Output
fi: Tuloste

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Direction
fi: Suunta

en: Bundle
fi: Paketti

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: And
fi: Ja

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Invalid URL.
fi: Epäkelpo verkko-osoite.

en: Import configuration
fi: Tuo asetukset

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu

en: Sorts
fi: Lajittelut

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Link to entity
fi: Linkitä entiteettiin

en: HTTP Basic Authentication
fi: HTTP autentikointi

en: Diff settings
fi: Diff asetukset

en: Site's default language (@language)
fi: Sivuston oletuskieli (@language)
