Entity Share (8.x-3.8) - en to gl translation catalogue (58 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Delete group
gl: Borrar grupo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Access
gl: Acceso

en: Path
gl: Ruta

en: Header
gl: Encabezado

en: Filter
gl: Filtro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Role
gl: Rol

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Operator
gl: Operador

en: Filters
gl: Filtros

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Undefined
gl: Sen definir

en: First
gl: Primeiro

en: Revision
gl: Revisión

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: Values
gl: Valores

en: Context
gl: Contexto

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Or
gl: Ou

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: Web services
gl: Servizos web

en: Output
gl: Saída

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Direction
gl: Dirección

en: Bundle
gl: Paquete

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: And
gl: E

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade

en: Site's default language (@language)
gl: Idioma predeterminado do sitio (@language)
