Entity Share (8.x-3.8) - en to gu translation catalogue (39 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Delete group
gu: જૂથ રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Role
gu: હોદો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Undefined
gu: અનિર્ધારિત

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Or
gu: અથવા

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
