Entity Share (8.x-3.8) - en to jv translation catalogue (40 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Access
jv: Akses

en: Filter
jv: Saring

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Role
jv: Parāgā

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: Revision
jv: Perubahan

en: Context
jv: Konték

en: Sort
jv: Urutna

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Or
jv: Utāwā

en: sort by @s
jv: urutaké karo @s

en: Web services
jv: Layanan web

en: Direction
jv: Arah

en: Entity ID
jv: ID Entiti
