Entity Share (8.x-3.8) - en to ka translation catalogue (33 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Delete group
ka: ჯგუფის წაშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Role
ka: როლი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Or
ka: ან

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
