Entity Share (8.x-3.8) - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Revision
kk: Ревизия

en: Or
kk: немесе

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: Direction
kk: Бағыт
