Entity Share (8.x-3.8) - en to ku translation catalogue (38 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Or
ku: یان

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
