Entity Share (8.x-3.8) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Delete group
my: အဖွဲ့ကို ဖျက်သိမ်းပါ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: First
my: ပထမ

en: Image title
my: ဓာတ်ပုံခေါင်းစဉ်

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
