Entity Share (8.x-3.8) - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Path
nn: Sti

en: Header
nn: Topptekst

en: Filter
nn: Filtrer

en: Role
nn: Rolle

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Filters
nn: Filter

en: Revision
nn: Utgåve

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Or
nn: Eller

en: sort by @s
nn: sorter etter @s

en: Web services
nn: Nettjenester

en: Direction
nn: Retning
