Entity Share (8.x-3.8) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Path
os: Фæндаг
