Entity Share (8.x-3.8) - en to pl translation catalogue (71 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Delete group
pl: Usuń grupę

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Access
pl: Dostęp

en: Path
pl: Ścieżka

en: Header
pl: Nagłówek

en: Filter
pl: Filtr

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Role
pl: Rola

en: Channel
pl: Kanał

en: Last
pl: Ostatni

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Filters
pl: Filtry

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: Processor settings
pl: Ustawienia procesora

en: First
pl: Pierwszy

en: Revision
pl: Wersja

en: Image title
pl: Nazwa zdjęcia

en: Channels
pl: Kanały

en: Values
pl: Wartości

en: Context
pl: Kontekst

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Or
pl: Lub

en: sort by @s
pl: sortuj według @s

en: Web services
pl: Usługi web

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Direction
pl: Kierunek

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: And
pl: i

en: Policy
pl: Polityka

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Invalid URL.
pl: Nieprawidłowy odnośnik.

en: Import configuration
pl: Importuj konfigurację

en: Sorts
pl: Sortowanie

en: Replace tokens
pl: Podmień wzorce

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: Link to entity
pl: Odnośnik do encji

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: Diff settings
pl: Ustawienia różnic między dokumentami (diff)

en: Number of leading lines in a diff
pl: Liczba wiodących linii w wykazie różnic między dokumentami (diff)

en: Number of trailing lines in a diff
pl: Liczba końcowych linii w wykazie różnic między dokumentami (diff)

en: Site's default language (@language)
pl: Domyślny język witryny (@language)
