Entity Share (8.x-3.8) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Delete group
si: සමූහය මකන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Direction
si: දිශාව
