Entity Share (8.x-3.8) - en to sk translation catalogue (60 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Delete group
sk: Vymazať skupinu

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Access
sk: Prístup

en: Path
sk: Cesta

en: Header
sk: Hlavička

en: File name
sk: Názov súboru

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Last
sk: Posledné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Operator
sk: Operátor

en: Filters
sk: Filtre

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: First
sk: Prvý

en: Revision
sk: Revízia

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Image title
sk: Tiulok obrázka

en: Context
sk: Kontext

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Or
sk: Alebo

en: sort by @s
sk: zoradiť podľa @s

en: Web services
sk: Webové služby

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Add a new group
sk: Pridať novú skupinu

en: Direction
sk: Smer

en: Bundle
sk: Zväzok

en: And
sk: A

en: Delete filter
sk: Odstrániť filter

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Site's default language (@language)
sk: Predvolený jazyk stránky (@language)
