Entity Share (8.x-3.8) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Header
sq: Titulli

en: Filter
sq: Filtri

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Filters
sq: Filtrat

en: Revision
sq: Revizioni

en: Context
sq: Konteksti

en: Or
sq: ose

en: sort by @s
sq: rendit sipas @s

en: Web services
sq: Shërbimet web

en: Direction
sq: Orientimi
