Entity Share (8.x-3.8) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Role
sr: Улога

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: sort by @s
sr: поређај по @s

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Direction
sr: Смер

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
