Entity Sort (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: Processing
az: Emal edilir

en: The update has encountered an error.
az: Yeniləmə xəta ilə üzləşdi.

en: An error occurred and processing did not complete.
az: Xəta baş verdi və emal tamamlanmadı.
